FOTOGRAFIA W STOMATOLOGII

WARSZAWA
18.05.2019 w godz. 10:00 - 18:00

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

 Program szkolenia:

Moduł I: 10:00 – 13:00
Minimum teorii & maximum praktyki, c
zyli jak rozsądnie wybrać sprzęt, aby uzyskać oczekiwane rezultaty?

  Aparat cyfrowy – wprowadzenie
  Sprzęt – body, obiektywy
  Znaczenie światła – praca z oświetleniem zastanym i w warunkach studyjnych
  Akcesoria fotograficzne
  Dokumentacja fotograficzna – aspekty prawne

Moduł II: 13:30 – 18:00
Rozpocznij swoją przygodę z fotografią lub znajdź drogę, która pozwoli Ci rozwinąć dotychczasowe umiejętności.
Poznasz zależności pomiędzy poszczególnymi parametrami ustawień aparatu, obiektywu oraz światła, aby uzyskać przewidywalne rezultaty. 

  Ustawienia aparatu
  Specyfika zdjęć w fotografii stomatologicznej
  Dokumentacja procedur
  Ergonomia zdjęć cyfrowych – jak wykonywać zdjęcia bez wydłużenia czasu zabiegu?
  Fotografia stomatologiczna – najważniejsze zagadnienia
  Makrofotografia detalu
  Edycja, postprodukcja i archiwizacja – tips & tricks

W tej części szkolenia otrzymasz gotowe i proste rozwiązania, które pozwolą Ci już następnego dnia wdrożyć fotografię do dokumentowanie efektów swojej pracy, stworzyć profesjonalne portfolio i podnieść skuteczność sprzedaży oferowanych usług. Praca z modelami podczas części warsztatowej pozwoli Ci na bieżąco wdrażać prezentowaną wiedzę i wykorzystywać nabyte umiejętności.

Podczas warsztatów każdy uczestnik ma do dyspozycji gotowy zestaw oświetlenia wraz z aparatem marki Canon.
Natomiast osoby, które przyniosą swój sprzęt fotograficzny uzyskają porady dotyczące jego wykorzystania w swojej pracy. Zainteresowane osoby uzyskają pomoc przy doradztwie i konfiguracji w zakresie sprzętu do swojego gabinetu.

Wykonana dokumentacja fotograficzna zostanie opracowana w formie zagadnień takich jak: kadrowanie, dopasowanie jasności i kontrastu, korekty kolorystyczne, eksport zdjęcia do pliku, baza danych, zarządzanie zbiorem zdjęć na własnym komputerze, dlatego każdy uczestnik proszony jest o wzięcie ze sobą na szkolenie laptopa. W związku z tym wymagane jest zainstalowanie na komputerze oprogramowania do edycji zdjęć Lightroom CC w postaci 7 dniowej wersji demo lub wcześniejszych wersji.
Wszelkie informacje o zabraniu potrzebnego sprzętu na szkolenie zostaną wysłane przesłana drogą e-mailową.


Metodologia kursu:
interaktywny wykład i warsztaty

Profil Uczestnika:
Szkolenie skierowane jest do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek stomatologicznych

Miejsce szkolenia:
Golden Floor Millenium Plaza
Al. Jerozolimskie 123 A
02-017 Warszawa

Termin szkolenia: 
sobota, 18.05.2019 r. w godz. 10:00 – 18:00

Pakiet szkoleniowy w cenie 550 zł obejmuje:
udział w kursie, materiały edukacyjne, tematyczne konsultacje indywidualne z prowadzącym do 2 tygodni po szkoleniu, certyfikat uczestnictwa, przekąski i przerwy kawowe dostępne przez cały czas trwania kursu

Prowadzący:

 

Piotr Zwarycz, fotograf z kilkunastoletnium doświadczeniem, uczestnik i wielokrotny laureat prestiżowych międzynarodowych projektów fotograficznych, konkursów oraz wielu warsztatów u takich osobowości jak Tomasz Tomaszewski, Siergiej Iwanow czy Tomasz Lazar. Jego prace można znaleźć na stronie www.obiektiv.com oraz www.obiektiv.pl.
Podczas kursu podzieli się swoim warsztatem fotograficznym opartym o wrażliwość i techniczny szlif.

 

REJESTRACJA NA SZKOLENIE


DANE UCZESTNIKA


Imię i nazwisko*:
Stanowisko*:
Czy wykonujesz dokumentację fotograficzną w swoim gabinecie?*:
Jeśli tak, jakiego sprzętu używasz?:
Adres email*:
Powtórz adres email*:
Telefon kontaktowy:
Chcę wziąć udział w następującym szkoleniu*:


DANE DO FAKTURY


Nazwa firmy:
Ulica, numer:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
NIP:


Proszę o fakturę w wersji*:


WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, a terminowe dokonanie wpłaty za kurs jest ostatecznym potwierdzeniem udziału. Brak wpłaty w ciągu 7 dni od dokonania rejestracji spowoduje automatyczne anulowanie zgłoszenia.
2. Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia wraz z przesłaniem danych do płatności następuje automatycznie w ciągu kilkunastu minut od wysłania wypełnionego formularza. W przypadku braku otrzymania automatycznej wiadomości, proszę o kontakt mailowy z Organizatorem: milena.delijewska@lexdental.pl.
3. Cena szkolenia wynosi 550 zł i zawiera: udział w kursie, materiały edukacyjne wraz z wzorami roboczej dokumentacji, tematyczne konsultacje mailowe z prowadzącym do 2 tygodni po szkoleniu w zakresie zagadnień omawianych i prezentowanych na kursie, certyfikat uczestnictwa, przekąski i przerwy kawowe dostępne przez cały czas trwania kursu.
4. W przypadku rezygnacji z udziału do 10 dni przed planowanym terminem szkolenia Uczestnikowi przysługuje zwrot w wysokości 100 % wpłaconej kwoty. Rezygnacje przyjmowane są mailowo: milena.delijewska@lexdental.pl i telefonicznie pod nr 537 766 150.
4. W wyjątkowych okolicznościach (np. choroba) lub w przypadku niezebrania ilości osób wystarczającej do organizacji szkolenia organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jednocześnie nie ponosząc odpowiedzialności za ewentualne koszty związane z dokonaną przez uczestników rezerwacją biletów i pokoi hotelowych. Zwrot uiszczonej opłaty za udział w kursie dokonany zostanie w terminie 10 dni od zaplanowanej daty szkolenia.
5. Faktura wystawiana jest bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty i przesyłana Uczestnikowi w wybranej przez niego formie.


Wiadomość dla Organizatora - dodatkowe informacje:
* - Pola wymagane


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *