Roszczeniowy pacjent w praktyce lekarza dentysty

WROCŁAW
28.09.2019 W GODZ. 10:00 - 17:00

 Program szkolenia:

➢ jak kształtują się aktualnie roszczenia pacjentów wobec lekarzy dentystów?

➢ co zrobić, gdy pacjent
– wzywa do zapłaty odszkodowania, zadośćuczynienia,
– natychmiastowego wydania dokumentacji medycznej
– podania nr polisy ubezpieczeniowej?

➢ kiedy odpowiedzialność ponosi klinika a kiedy stomatolog? Których zapisów w “umowie o świadczenie usług” nie może zabraknąć?

➢ na co zwrócić szczególną uwagę zawierając umowę ubezpieczenia OC?

➢ czy za wszystkie roszczenia pacjenta zapłaci ubezpieczyciel?

➢ jak kształtuje się odpowiedzialność lekarza dentysty przed sądem: cywilnym, karnym, Sądem Lekarskim? – analiza przypadków

➢ jak skompletować i prowadzić dokumentację medyczną, aby być “bezpiecznym” prawnie?

➢ dokumentacja fotograficzna – maksimum z minimum – jako dowód w postępowaniu

Metodologia kursu:
interaktywny wykład, studium przypadków, analiza dokumentacji, pytania i odpowiedzi

Termin i miejsce szkolenia: 
sobota, 28.09.2019 r. w godz. 10:00 – 17:00 | WROCŁAW

 

Pakiet szkoleniowy w cenie 990 zł obejmuje:
udział w kursie, materiały edukacyjne wraz z wzorami dokumentacji, tematyczne konsultacje indywidualne z prowadzącym do 2 tygodni po szkoleniu, certyfikat uczestnictwa, przekąski i przerwy kawowe dostępne przez cały czas trwania kursu

 

Prowadząca:
Milena Delijewska
Absolwentka prestiżowego Uniwersytetu Medycznego Charite w Berlinie na kierunku: stomatologia. Ukończyła również studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku: prawo, a także uzupełniająco w ramach studiów podyplomowych: prawo medyczne. Właściciel Kancelarii Prawa Medycznego LexDental, świadczącej specjalistyczne usługi prawne dla lekarzy dentystów.

 

REJESTRACJA NA SZKOLENIE


DANE UCZESTNIKA


Imię i nazwisko*:
Numer PWZ:
Stanowisko*:
Prowadzę*:
Zatrudniam w moim gabinecie*:
na podstawie umowy o pracęumowy cywilnoprawnej (umowy zlecenia, umowy o świadczenie usług/tzw. kontrakt)nie dotyczy
Adres email*:
Powtórz adres email*:
Telefon kontaktowy:
Chcę wziąć udział w następującym szkoleniu*:


DANE DO FAKTURY


Nazwa firmy:
Ulica, numer:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
NIP:


Proszę o fakturę w wersji*:


WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, a terminowe dokonanie wpłaty za kurs jest ostatecznym potwierdzeniem udziału. Brak wpłaty w ciągu 7 dni od dokonania rejestracji spowoduje automatyczne anulowanie zgłoszenia.
2. Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia wraz z przesłaniem danych do płatności następuje automatycznie w ciągu kilkunastu minut od wysłania wypełnionego formularza. W przypadku braku otrzymania automatycznej wiadomości, proszę o kontakt mailowy z Organizatorem: milena.delijewska@lexdental.pl.
3. Cena szkolenia wynosi 990 zł i zawiera: udział w kursie, materiały edukacyjne wraz z wzorami roboczej dokumentacji, tematyczne konsultacje mailowe z prowadzącym do 2 tygodni po szkoleniu w zakresie zagadnień omawianych i prezentowanych na kursie, certyfikat uczestnictwa, przekąski i przerwy kawowe dostępne przez cały czas trwania kursu.
4. W przypadku rezygnacji z udziału do 10 dni przed planowanym terminem szkolenia Uczestnikowi przysługuje zwrot w wysokości 100 % wpłaconej kwoty. Rezygnacje przyjmowane są mailowo: milena.delijewska@lexdental.pl i telefonicznie pod nr 537 766 150.
4. W wyjątkowych okolicznościach (np. choroba) lub w przypadku niezebrania ilości osób wystarczającej do organizacji szkolenia organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jednocześnie nie ponosząc odpowiedzialności za ewentualne koszty związane z dokonaną przez uczestników rezerwacją biletów i pokoi hotelowych. Zwrot uiszczonej opłaty za udział w kursie dokonany zostanie w terminie 10 dni od zaplanowanej daty szkolenia.
5. Faktura wystawiana jest bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty i przesyłana Uczestnikowi w wybranej przez niego formie.


Wiadomość dla Organizatora - dodatkowe informacje:
* - Pola wymagane


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *