FOTOGRAFIA DOKUMENTACYJNA W STOMATOLOGII

WROCŁAW
23.11.2019 w godz. 10:00 - 18:00

 Program szkolenia:

Moduł I: 10:00 – 11:30

Dokumentacja fotograficzna jako element dokumentacji medycznej – aspekty prawne i praktyczne. Krok po kroku omówimy proces kompletowania dokumentacji medycznej, z uwzględnieniem procedur, dla których wykonywanie zdjęć powinno być nieodzowne. 

Na przykładach omówimy roszczenia pacjentów i rolę dokumentacji fotograficznej w postępowaniach spornych z pacjentami.

Moduł II: 11:30 – 13:00

Minimum teorii & maximum praktyki, czyli jak rozsądnie wybrać sprzęt? W tej części omówimy również najważniejsze zagadnienia i pojęcia związane z fotografią – krótko i na temat! 🙂 Poznasz zależności pomiędzy poszczególnymi parametrami ustawień aparatu, obiektywu oraz światła, aby uzyskiwać przewidywalne rezultaty.

1. Aparat cyfrowy – jak wykorzystać jego możliwości?
2, Kompletujemy sprzęt – niezbędnik i zbędnik lekarza dentysty
3. Znaczenie światła i tajniki oświetlenia
 
III Zajęcia praktyczne 13:30 – 18:00
W tej części szkolenia otrzymasz gotowe i proste rozwiązania, które pozwolą Ci już następnego dnia wdrożyć fotografię do dokumentowanie efektów swojej pracy, stworzyć profesjonalne portfolio i podnieść skuteczność sprzedaży oferowanych usług. Podczas części warsztatowej będziesz mógł na bieżąco wdrażać prezentowaną wiedzę i wykorzystywać nabyte umiejętności.
1. Specyfika zdjęć w fotografii stomatologicznej i dokumentacja procedur krok po kroku wg przewidywalnego i powtarzalnego protokołu
2. Fotografie wewnątrzustne, fotografia portretowa i zdjęcia prac protetycznych.
3. Edycja, postprodukcja i archiwizacja – tips & tricks
 
Podczas warsztatów uczestnik ma do dyspozycji gotowy zestaw oświetlenia wraz z aparatem marki Canon.
Natomiast osoby, które przyniosą swój sprzęt fotograficzny uzyskają porady dotyczące jego wykorzystania w swojej pracy. Zainteresowane osoby uzyskają pomoc przy doradztwie i konfiguracji w zakresie sprzętu do swojego gabinetu.
 
Wykonana dokumentacja fotograficzna zostanie opracowana w formie zagadnień takich jak: kadrowanie, dopasowanie jasności i kontrastu, korekty kolorystyczne, eksport zdjęcia do pliku, baza danych, zarządzanie zbiorem zdjęć na własnym komputerze, dlatego każdy uczestnik proszony jest o wzięcie ze sobą na szkolenie laptopa. W związku z tym wymagane jest zainstalowanie na komputerze oprogramowania do edycji zdjęć Lightroom CC w postaci 7 dniowej wersji demo lub wcześniejszych wersji.
 

Metodologia kursu:
interaktywny wykład i warsztaty

Profil Uczestnika:
Szkolenie skierowane jest do lekarzy dentystów, higienistek i asystentek stomatologicznych

Miejsce szkolenia:
Gabinet Stomatologiczny | Wrocław

Termin szkolenia: 
sobota, 23.11.2019 r. w godz. 10:00 – 18:00

Pakiet szkoleniowy w cenie 650 zł obejmuje:
udział w kursie, materiały edukacyjne, tematyczne konsultacje indywidualne z prowadzącym do 2 tygodni po szkoleniu, certyfikat uczestnictwa, przekąski i przerwy kawowe dostępne przez cały czas trwania kursu

Prowadzący:

 

Piotr Zwarycz, fotograf z kilkunastoletnium doświadczeniem, uczestnik i wielokrotny laureat prestiżowych międzynarodowych projektów fotograficznych, konkursów, w tym m. in. Grand Press Photo, WKF National Geographic, Amundsen Photo Awards oraz wielu warsztatów u takich osobowości jak Tomasz Tomaszewski, Siergiej Iwanow czy Tomasz Lazar. Jego prace można znaleźć na stronie www.obiektiv.com oraz www.facebook.com/obiektivcom

Milena Delijewska
Absolwentka prestiżowego Uniwersytetu Medycznego Charite w Berlinie na kierunku: stomatologia. Ukończyła również studia na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku: prawo, a także uzupełniająco w ramach studiów podyplomowych: prawo medyczne. Właściciel Kancelarii Prawa Medycznego LexDental, świadczącej specjalistyczne usługi prawne dla lekarzy dentystów.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE


DANE UCZESTNIKA


Imię i nazwisko*:
Stanowisko*:
Czy wykonujesz dokumentację fotograficzną w swoim gabinecie?*:
Jeśli tak, jakiego sprzętu używasz?:
Adres email*:
Powtórz adres email*:
Telefon kontaktowy:
Chcę wziąć udział w następującym szkoleniu*:


DANE DO FAKTURY


Nazwa firmy:
Ulica, numer:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
NIP:


Proszę o fakturę w wersji*:


WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego, a terminowe dokonanie wpłaty za kurs jest ostatecznym potwierdzeniem udziału. Brak wpłaty w ciągu 7 dni od dokonania rejestracji spowoduje automatyczne anulowanie zgłoszenia.
2. Potwierdzenie otrzymania zgłoszenia wraz z przesłaniem danych do płatności następuje automatycznie w ciągu kilkunastu minut od wysłania wypełnionego formularza. W przypadku braku otrzymania automatycznej wiadomości, proszę o kontakt mailowy z Organizatorem: milena.delijewska@lexdental.pl.
3. Cena szkolenia wynosi 650 zł i zawiera: udział w kursie, materiały edukacyjne wraz z wzorami roboczej dokumentacji, tematyczne konsultacje mailowe z prowadzącym do 2 tygodni po szkoleniu w zakresie zagadnień omawianych i prezentowanych na kursie, certyfikat uczestnictwa, przekąski i przerwy kawowe dostępne przez cały czas trwania kursu.
4. W przypadku rezygnacji z udziału do 10 dni przed planowanym terminem szkolenia Uczestnikowi przysługuje zwrot w wysokości 100 % wpłaconej kwoty. Rezygnacje przyjmowane są mailowo: milena.delijewska@lexdental.pl i telefonicznie pod nr 537 766 150.
4. W wyjątkowych okolicznościach (np. choroba) lub w przypadku niezebrania ilości osób wystarczającej do organizacji szkolenia organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, jednocześnie nie ponosząc odpowiedzialności za ewentualne koszty związane z dokonaną przez uczestników rezerwacją biletów i pokoi hotelowych. Zwrot uiszczonej opłaty za udział w kursie dokonany zostanie w terminie 10 dni od zaplanowanej daty szkolenia.
5. Faktura wystawiana jest bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty i przesyłana Uczestnikowi w wybranej przez niego formie.


Wiadomość dla Organizatora - dodatkowe informacje:
* - Pola wymagane


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *