Dezynfekcja, sterylizacja i odpady medyczne w gabinecie stomatologicznym

szkolenie internetowe
poniedziałek, 05.09.2022 w godz. 20:30-22:00

 Program szkolenia:

Zdobądź wiedzę z zakresu dezynfekcji i sterylizacji w gabinecie stomatologicznym oraz odpadów medycznych – podstaw zapobiegania zakażeniom. Realizuj procedury stomatologiczne w higienicznych i bezpiecznych warunkach dla siebie, swojego personelu i pacjentów!

Wśród omawianych zagadnień m. in.:

➢ Procedury postępowania w gabinecie stomatologicznym:
sanitarne, sterylizacyjne, dotyczące gospodarowania odpadami, w przypadku zakłuć i zranień.
Omówimy najczęstsze braki, błędy i nieprawidłowości, a także najnowsze zmiany w przepisach, wytyczne i zalecenia – jak się w tym wszystkim odnaleźć, by spać spokojnie?
➢ Próba generalna przed kontrolą SANEPIDu
➢ Roszczenia z tytułu zakażeń – na co zwrócić dokumentacyjnie szczególną uwagę w pandemicznej i popandemicznej rzeczywistości?

Koszt udziału: 369 zł brutto
Szkolenie odbędzie się poprzez platformę internetową Clickmeeting.
Do udziału potrzebują Państwo wyłącznie dostępu do internetu.

Szkolenie skierowane jest do lekarzy dentystów. W przypadku chęci udziału w kursie członka zespołu stomatologicznego (asystentki lub higienistki stomatologicznej) zgłoszenia na szkolenie dokonuje lekarz dentysta, wpisując w polu: Wiadomość dla organizatora imię i nazwisko uczestnika.

Termin szkolenia online:
poniedziałek, 05.09 w godz. 20:30 – 22:00

Prowadząca:
Milena Delijewska
lekarz dentysta | prawnik | mediator sądowy
pośrednik ubezpieczeniowy nr KNF 11250421/A

www.LexDental.pl
www.DENTALrisk.pl

 

REJESTRACJA NA SZKOLENIE


  DANE UCZESTNIKA


  Imię i nazwisko*:
  Numer PWZ:
  Stanowisko*:
  Prowadzę*:
  Adres email*:
  Powtórz adres email*:
  Telefon kontaktowy:
  Termin i temat szkolenia*:


  DANE DO FAKTURY


  Nazwa firmy:
  Ulica, numer:
  Miejscowość:
  Kod pocztowy:
  NIP:


  Akceptuję fakturę w wersji*:


  WARUNKI UCZESTNICTWA

  1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza i opłacenie jego udziału.
  2. W ciągu kilku godzin od zgłoszenia otrzymacie Państwo na podany adres e-mail potwierdzenie otrzymania zgłoszenia wraz z danymi do płatności.
  3. Cena szkolenia wynosi 369 zł brutto.
  4. Bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty przesłana zostanie Państwu faktura wraz z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć, aby potwierdzić obecność na szkoleniu. W dniu kursu otrzymają również Państwo przypomnienie o kursie.
  5. Link aktywacyjny jest do wykorzystania wyłącznie przez osobę zgłaszającą się na szkolenie z adresu, z którego dokonała rejestracji. W przypadku bezprawnego wykorzystania lub rozpowszechniania dostępu do pokoju konferencyjnego, a także w przypadku udziału osób nieuprawnionych, tj. niezarejestrowanych na szkolenie, osoby te zostaną obciążone pełną opłatą udziału w kursie na podstawie danych uzyskanych od operatora serwisu ClickMeeting.
  6. W przypadku zgłoszenia udziału w szkoleniu i niedokonania opłaty w terminie, rezerwacja zostaje anulowana.
  7. Do udziału w szkoleniu online potrzebna będzie tylko przeglądarka www oraz stabilny dostęp do internetu.
  8. Szkolenie skierowane jest wyłącznie do lekarzy dentystów. Jeśli osoba, która mimo niespełniania tego warunku wypełni formularz rejestracyjny, jej udział w szkoleniu zostanie anulowany, a dokonana opłata zwrócona.
  9. W przypadku chęci udziału w kursie członka zespołu stomatologicznego (asystentki, higienistki) zgłoszenia na szkolenie dokonuje lekarz dentysta, wpisując w polu: Wiadomość dla organizatora imię i nazwisko uczestnika.
  10. Przy rezygnacji z udziału do 10 dni przed planowanym terminem szkolenia Uczestnikowi przysługuje zwrot w wysokości 100 % wpłaconej kwoty. Rezygnacje przyjmowane są mailowo: milena.delijewska@lexdental.pl i telefonicznie pod nr 537 766 150. W wyjątkowych okolicznościach (np. choroba) organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia. Zwrot uiszczonej opłaty za udział w kursie dokonany zostanie w terminie 3 dni od zaplanowanej daty szkolenia.
  11. Webinar prowadzony jest w dniu kursu na żywo i nie jest nagrywany.


  Wiadomość dla Organizatora - dodatkowe informacje:
  * - Pola wymagane