Roszczeniowy pacjent w praktyce lekarza dentysty

szkolenie internetowe
04.12 w godz. 20:00 - 22:30 | 19.12 w godz. 09:30 - 12:00

 Program szkolenia:

➢ jak kształtują się aktualnie roszczenia pacjentów wobec lekarzy dentystów?
➢ co zrobić, gdy pacjent
– wzywa do zapłaty odszkodowania, zadośćuczynienia,
– natychmiastowego wydania dokumentacji medycznej
– podania nr polisy ubezpieczeniowej?
➢ kiedy odpowiedzialność ponosi klinika a kiedy stomatolog? Których zapisów w “umowie o świadczenie usług” nie może zabraknąć?
➢ czym jest reklamacja, rękojmia i gwarancja? Jak obsługiwać reklamacje pacjentów zgodnie z prawem? Jakie są najczęstsze błędy i braki dokumentacyjne w udzielaniu gwarancji i uznawaniu reklamacji?
➢ na co zwrócić szczególną uwagę w procesie kompletowania dokumentacji medycznej na potrzeby likwidacji szkody przed Towarzystwem Ubezpieczeniowym czy postępowania przed Sądem?

Koszt udziału: 249 zł
Szkolenie odbędzie się poprzez platformę internetową Clickmeeting.
Do udziału potrzebują Państwo wyłącznie dostępu do internetu.

Dostępne terminy szkolenia online:
piątek, 04 grudnia w godz. 20:00 – 22:30
sobota, 19 grudnia w godz. 09:30 – 12:00

Prowadząca:
Milena Delijewska
lekarz dentysta | prawnik | mediator

Absolwentka prestiżowego Uniwersytetu Medycznego Charite w Berlinie na kierunku: stomatologia oraz 5-letnich studiów prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczestniczka studiów podyplomowych: prawo medyczne oraz podyplomowych studiów zarządzania organizacjami ochrony zdrowia w Szkole Głównej Handlowej. Właściciel Kancelarii Prawa Medycznego LexDental, świadczącej specjalistyczne usługi prawne dla lekarzy dentystów.

REJESTRACJA NA SZKOLENIE


DANE UCZESTNIKA


Imię i nazwisko*:
Numer PWZ:
Stanowisko*:
Prowadzę*:
Adres email*:
Powtórz adres email*:
Telefon kontaktowy:
Chcę wziąć udział w szkoleniu w terminie*:


DANE DO FAKTURY


Nazwa firmy:
Ulica, numer:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
NIP:


Akceptuję fakturę w wersji*:


WARUNKI UCZESTNICTWA

1. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie wypełnionego formularza.
2. W ciągu kilku godzin od zgłoszenia otrzymacie Państwo na podany adres e-mail informacje organizacyjne wraz z danymi do płatności.
3. Cena szkolenia wynosi 249 zł.
4. Bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty przesłana zostanie Państwu faktura wraz z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć, aby potwierdzić obecność na szkoleniu. W dniu kursu otrzymają również Państwo przypomnienie o szkoleniu.
5. Link aktywacyjny jest do wykorzystania wyłącznie przez osobę zgłaszającą się na szkolenie. W przypadku bezprawnego wykorzystania lub rozpowszechniania dostępu do pokoju konferencyjnego, a także w przypadku udziału osób nieuprawnionych, tj. niezarejestrowanych na szkolenie, osoby te zostaną obciążone pełną opłatą udziału w kursie na podstawie danych uzyskanych od operatora serwisu ClickMeeting.
6. W przypadku zgłoszenia udziału w szkoleniu i niedokonania opłaty w terminie, rezerwacja zostaje anulowana.
7. Do udziału w szkoleniu online potrzebna będzie tylko przeglądarka www oraz dostęp do internetu. W celu komfortowego i aktywnego udziału w kursie polecam Państwu używanie słuchawek i mikrofonu.
8. Szkolenie skierowane jest wyłącznie do lekarzy dentystów. Jeśli osoba, która mimo niespełniania tego warunku wypełni formularz rejestracyjny, jej udział w szkoleniu zostanie anulowany, a dokonana opłata zwrócona.


Wiadomość dla Organizatora - dodatkowe informacje:
* - Pola wymagane