DOKUMENTACJA GABINETU STOMATOLOGICZNEGO

DOKUMENTACJA GABINETU STOMATOLOGICZNEGO

Wszystkie wymagane przepisami prawa procedury, instrukcje i dokumenty! Aktualne i indywidualnie dopasowane do potrzeb Twojej działalności leczniczej wsparte zdalną konsultacją wdrożeniową!

ZAMÓW NIEZBĘDNE DOKUMENTY DLA TWOJEGO GABINETUNAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W jakim terminie otrzymam zamówioną dokumentację?

Najpóźniej dzień po otrzymaniu Twojego zamówienia skontaktuję się z Tobą mailowo, aby ustalić dogodny nam termin rozmowy telefonicznej. Podczas tej rozmowy omówimy szczegółowo zakres Twojej dokumentacji. W ciągu 7 dni roboczych od naszej rozmowy otrzymasz zamówione dokumenty zarówno mailowo w formacie Word, jak i zostaną one wysłane pocztą tradycyjną w wersji wydrukowanej. Uwzględniając specyfikę niektórych dokumentów, np. konieczność wywieszenia w miejscu ogólnodostępnym dla pacjentów wyciągu z regulaminu organizacyjnego czy klauzuli informacyjnej otrzymasz je również w zalaminowanej formie, gotowej do zamieszczenia na Twojej tablicy informacyjnej. 

Kiedy mam opłacić zamówioną dokumentację?

W ciągu kilku godzin po przesłaniu zamówienia otrzymasz maila z danymi do płatności i fakturą proforma. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty na podany adres e-mail otrzymasz fakturę, a ja przystąpię do realizacji zamówienia (patrz: pytanie powyżej). 

Czy podany koszt dokumentacji jest ostateczny?

Tak, podany koszt jest ostateczny i obejmuje także telefoniczną lub internetową konsultację wdrożeniową (10-30 min – czas uzależniony od rodzaju zamówionej dokumentacji) oraz wysyłkę pocztą tradycyjną (Poczta Polska / kurier / paczkomat). 

Nie znalazłem dokumentu, którego potrzebuję…

Powyższy katalog jest jedynie przykładowym zestawem niezbędnych dokumentów w naszych gabinetach; bez względu na to, czy prowadzimy praktykę zawodową (rejestracja w Izbie Lekarskiej) czy podmiot leczniczy (rejestracja w UW). Jeśli chciałbyś otrzymać inne dokumenty, skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego przycisku (WYŚLIJ ZAPYTANIE), wskaż, czego potrzebujesz, a ja przygotuję je dla Ciebie.