SZKOLENIA

SZKOLENIA Z PRAWA MEDYCZNEGO

Tematyczne kursy z zakresu odpowiedzialności prawnej podmiotów wykonujących działalność leczniczą w dobie rosnącej roszczeniowości pacjentów i wzmożonych kontroli administracyjnych prowadzonej działalności.

OPINIE UCZESTNIKÓW

Chciałbym podziękować Pani dr Milenie Delijewskiej za szkolenie w Gdańsku. To była doskonała okazja, żeby poznać zawiłości prawa medycznego, z którymi stykam się na co dzień w mojej praktyce. Wartością dodaną był niezwykle przystępny sposób prowadzenia kursu. Wszystko to sprawiło, że mimo "ciężaru gatunkowego" tematu godziny mijały niezwykle szybko.
dr Filip Rafałko
Wejherowo
Zdecydowanie polecam szkolenie prowadzone z pasja przez Panią Doktor Milenę Delijewską. Konkretnie, merytorycznie, a przede wszystkim bardzo ciekawie. Jedno z najlepszych, najsensowniejszych szkoleń.
dr Hanna Chojnacka-Kasperek
Bardzo dziękuję za sobotnie spotkanie i Polecam Wszystkim praktykom szkolenie ,,Roszczenia pacjentów....." Wyszukanie tych wszystkich informacji zajęło by Nam wiele czasu , a szkolenie w jednym dniu daje Nam praktyczną wiedzę na długi czas. Oprócz informacji bardzo wiele materiałów do wykorzystania. Zabezpieczmy się bo takie podstępne są czasy, a praca niech sprawia nam satysfakcję
Małgorzata Bednarek
Centrum Ortodontyczno-Implantologiczne Orto-Dent
Doskonałe szkolenia z tego zakresu! Najlepsze na jakich byłam. Polecam
dr Marzanna Dorosz
VITRODENT, Słupsk
Polecam i zachęcam każdego do udziału w szkoleniach prowadzonych przez Panią Doktor! Niesamowicie przydatne informacje, najświeższe nowinki, przykłady z codziennego życia, prawne ukierunkowanie, fantastyczna prezentacja… Miałam przyjemność uczestniczyć w 7-godzinnym szkoleniu (10 minut przerwy!) prowadzonym przez Panią Doktor Milenę – nie pamiętam, czy kiedykolwiek udało mi się na tyle godzin skupić i tak skorzystać z każdej minuty szkolenia, jak w tym przypadku. Jeszcze raz: POLECAM i bardzo dziękuję za ostatnie spotkanie.
dr Natalia Stefanik
SIDENTAL, Czechowice-Dziedzice
Super wiedza i do tego przystępnie podana. Szkolenie zmobilizowało mnie do udoskonalania gabinetu, dając odpowiednie narzędzia.
dr Agata Lenartowicz-Lotko
All-dent Gabinety Stomatologiczne Wrocław
Najlepsze na rynku szkolenie z zakresu ochrony prawnej Lekarza Dentysty, które powinno być podstawowym szkoleniem dla każdego Zarządzającego kliniką stomatologiczną. Szkolenie prowadzone w sposób ciekawy, wyjątkowo merytoryczny, na podstawie case study i z pewnością bardzo energicznie przez uśmiechniętą Panią Doktor/Prawnik. Gorąco Polecamy!!!
Centrum \"Projekt Uśmiech\"
Gdańsk
Polecam polecam i jeszcze raz polecam szkolenie prowadzone przez dr Milenę Delijewską. Dużo przydatnych wskazówek dla lekarzy i dla prowadzących gabinety.
dr Paulina Rudy-Chojowska
StommedArte Sosnowiec
Polecam, mnóstwo bardzo ważnych informacji, przykładów, porad. Szkolenie bardzo intensywne i niezbędne dla każdego z nas.
dr Katarzyna Szal-Wierczek
Nareszcie kursy które nie mają zapychaczy czasu, dłużyzn, treściwe i konkretne. Człowiek nie czuje się samotnie w gąszczu przepisów , odpowiednich sformułowań które powinien użyć w karcie i rozmowie z pacjentem. Prowadząca jest bezpośrednia,szczera i pozbawiona zadęcia wyczuwalnego u wielu innych wykładowców. Potrafi ująć temat od strony medycznej i prawnej jednocześnie.
dr Magdalena Stachura
Kraków
Bardzo wartościowy kurs, który otwiera stomatologom oczy na prawną stronę ich codziennej pracy. Pani Doktor rozpracowuje wszystkie pytania tak cierpliwie i szczegółowo, że nikt nie wyjdzie z kursu z niedosytem wiedzy. Materiały szkoleniowe super.
dr Anna Hildebrandt
Gliwice
Bardzo rzeczowe i dobrze przygotowane! Dziękuję za wszystkie wskazówki. Poprawi to bezpieczeństwo działalności całego mojego zespołu.
dr Paweł Kosior
Klinika Dentalland, Wrocław
Świetne szkolenie z dużą dawką informacji niezbędnych do prowadzenia dokumentacji w praktyce stomatologicznej. Ciekawe, profesjonalne, na konkretnych przykładach i do tego w miłej atmosferze. Polecam!
dr Martyna Płaczek
Gorzów Wielkopolski
Dziękuję za sobotnie szkolenie z zakresu prawa w stomatologii. Bardzo ciekawe a przede wszystkim praktyczne. Polecam!
dr Grzegorz Gdula
Wrocław
Polecamy! Szkolenia bezwzględnie potrzebne w praktyce każdego stomatologa czy kierownika placówki stomatologicznej. Cieszymy się, że wreszcie ktoś zadbał o Nasze bezpieczeństwo.
dr Kamila Wróblińska
Klinika Uśmiechu, Chorzów
Dziękujemy za niezwykle przydatne w codziennej praktyce szkolenie. Uzyskaliśmy konkretne i użyteczne informacje. Polecamy innym stomatologom.
Praktident Medical Clinic
Wrocław
Sensownie i konkretnie zostały poruszone wszystkie istotne problemy dotyczące zagadnień prawnych, mogących spotkać dentystę w praktyce. Dziękuję za wysoki poziom przekazu i wartość merytoryczną kursu. Gorąco polecam. Nie pozostaje nic innego, tylko czekać na kolejne!
dr Klaudia Migas
Kraków
Bardzo przydatne szkolenie, profesjonalne, praktyczne.
dr Daniel Kurban
Gdańsk
Genialne!!! Polecam wszystkim związanym z naszym zawodem!
dr Ewa Dudek
MediClinic, Warszawa
Pani Doktor! Bardzo się cieszę, że poznałam Panią osobiście.  Szkolenie fantastyczne. Jest Pani stworzona do nauczania. Aż chce się słuchać.  Bardzo dziękujemy za otworzenie nam oczu na wiele trudnych i zawiłych aspektów w codziennej pracy. Polecam serdecznie.
hig. stom. Paulina Hachurska
Warszawa
Świetne spotkanie bardzo merytoryczne, temat omówiony jasno, klarownie, na konkretnych przypadkach orzecznictwa z ich omówieniem. Dodatkowo wiele bardzo praktycznych informacji i schematów do wykorzystania bezpośrednio we własnej praktyce od zaraz i dostosowania ich pod konkretne potrzeby. Serdecznie polecam i czekam na kolejne.
hig. stom. Miłka Ludwisiak
Łódź
Świetny kurs – polecam!
dr Tomasz Wrona
Centrum Stomatologiczne MAGDent, Sosnowiec
Szkolenia i webinaria prowadzone przez dr Milenę Delijewską są bardzo ciekawe, wszystkie zawiłe aspekty prawne są przedstawione prostym, zrozumiałym językiem z dużą dozą poczucia humoru. Aż chce się słuchać. Gorąco polecamy.
dr Agnieszka Milc
DENS Albus, Pajęczno
Profesjonalne, dobrze przygotowane spotkanie. Pani Doktor daje wskazówki jak uzupełnić zgody, którymi posługujemy się na co dzień, a które – jak się okazuje – mają mnóstwo niedociągnięć. Warto skorzystać!
dr Małgorzata Wojcieszczak
Kraków
Wysoki poziom merytoryczny, ciekawy wykład, wnoszący dużo wiedzy.
dr Gustaw Baranowski
Warszawa
Byłam, a raczej miałam przyjemność uczestniczyć w tym szkoleniu. I polecam je wszystkim. Tematyka niezwykle dla dentystów istotna ale trudna a Pani Milena podaje ją w prosty i bardzo zrozumiały sposób.
dr Ewa Karolak
Warszawa
Dziękuję za fantastyczne szkolenie i świetną atmosferę, naprawdę cieszę się, że wziąłem w nim udział.
dr Tomasz Curyło
OLDENT, Olkusz
Byłem na szkoleniu prowadzonym przez dr Milenę Delijewską. Polecam wszystkim dentystom i zarządzającym w gabinetach. Dużo przydatnej wiedzy. Uświadamia też zagrożenia i pułapki w naszej praktyce. Serdecznie polecam!!
Piotr Chrabąszcz
STOMAPOLIS, Kępno
Dziękuję bardzo za szkolenie. Polecam wszystkim lekarzom!
dr Agnieszka Markowska
Białystok
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani dr Milenie Delijewskiej za fantastyczne spotkanie w Poznaniu. Ogromna wiedza, przemiła atmosfera, konkretne informacje, polecam warto !!!
dr n. med. Małgorzata Pobol-Aidi
Orto-Aidi, Poznań
Dziękuję za cenne informacje, intensywne i wartościowe szkolenie, a także za otwartość i chęć pomocy.
dr Monika Pilarska
Gdynia
Gorąco polecam! Kapitalna prowadząca z ogromną wiedzą i chęcią dzielenia się nią z lekarzami.
dr Anna Pytlik
Kraków
Było mi bardzo miło uczestniczyć w szkoleniu, a wiedza z nich wyniesiona jest wprost bezcenna!
dr Thair Kassouaa
Przychodnia Stomatologiczna L-Dent
Bardzo dobry kurs!! Dziękuję za wszystkie cenne informacje i rady. Polecam!
dr Magdalena Dymitruk-Groyecka
Warszawa
Wspaniały sensowny wykład, cudowny przekaz, wiadomości w pigułce. Mogłabym tak słuchać i słuchać!
dr Renata Ksiądzyna-Drewa
Zabrze
Rewelacyjne szkolenie!
dr Robert Łyszczarz
Kraków
Bardzo dziękuję za wspaniałe sobotnie szkolenie.
dr Iwona Racewicz
Warszawa
Bardzo dobry kurs, polecam!
dr Dorota Bitka
Kraków
Fantastyczne spotkanie, miła atmosfera i ogrom wiedzy.
dr Joanna Koncewicz
Citistom, Katowice
Bardzo polecam ten kurs!
dr Kamil Stefański
Dentim Clinic, Katowice
Bardzo przydatne i merytoryczne szkolenie. Polecam serdecznie!
dr Aleksandra Zarębska
Olident, Pruszcz Gdański
Mega szkolenia jak zawsze sprawnie i merytorycznie!
Bartłomiej Jawor
MediDent Gabinety Lekarsko-Dentystyczne , Łęczna
Polecam! Bardzo intensywne szkolenie.
dr Sandra Rajczykowska
Bardzo dobre i ciekawe szkolenie, wiele praktycznych informacji, polecam.
dr Agnieszka Kowalska
Esthetica, Zamość